تماس با ما: 42854000 - 021

استریمینگ
یکی از محصولاتی که در زمینه ی فناوری اطلاعات توسط شرکت مبین وان در حال پیاده سازی و اجرا می باشد ، خدمات ارائه سرویس های ویدئویی و صوتی بر فضای وب و شبکه های مخابراتی می باشد. پیشرفت روزافزون فناوری و خصوصاً فناوری اطلاعات باعث تغییرات بسیاری در زمینه استریمینگ شده است. استفاده از استریمینگ در سال های اخیر به صورت تصاعدی رشد یافته است. این خدمات به صورت عمده برای مصارف تفریحی و همچنین به عنوان بستر خدمات سازمانی جهت تجارت، فروش، پشتیبانی محصولات و خدمات، ارتباطات داخلی و آموزش مورد استفاده قرار میگیرد. تا جایی که برای بسیاری از چنین سازمان هایی استریمینگ تبدیل به یک ماموریت حساس فناوری شده است.
مبین وان نیز با همکاری و مشارکت تامین کنندگان محتوای غنی در کشور و با ارائه زیرساخت گسترده جهت سرویس دهی به تمامی کاربران اینترنت و شبکه موبایل ، اقدام به ارائه محصول در این حوزه را آغاز نموده است.
پروژه استریمینگ شرکت مبین‌وان کیش با نام تجاری «بین‌تو – Binto» شروع به فعالیت نموده است. Binto بستری برای عرضه محصولات صوتی و تصویری شامل فیلم، سریال، موسیقی و ... از طریق وب سایت و اپلیکیشن موبایل می‌باشد. جهت دسترسی به وب سایت Binto اینجا کلیک نمایید.

Top