تماس با ما: 42854000 - 021

سرویس سرگرمی

در حال حاضر انواع مختلفی از این دست سرویسها در هشت ستاره پیاده سازی شده است. مانند بازی فرار بزرگ که یک بازی استراتژیک می باشد و با توجه به انتخاب کاربر در هر مرحله داستان پیش میرود. از دیگر بازی ها می توان به ماشین زمان، خواستگاری، خاطرات دیروز، شعر و ترانه و ... اشاره کرد.

سرگرمی

سرویس خدمات مشاوره

در این نوع سرویسها کاربر به مرکز تماس مربوطه متصل شده و از خدمات مشاورهای آن مجموعه بهره مند می شود .

خدمات مشاوره

سرویس تست

شامل انواع تست یا آزمونهای مختلف است که پس از پخش هر سوال کاربر گزینه مورد نظر خود را وارد و در انتها بر اساس انتخابهای کاربر امتیاز آزمون محاسبه و به کاربر اعلام میشود. مانند آزمونهای روان شناختی تست اعتماد به نفس و ....

تست

سرویس آوای انتظار

در حالت معمول هر فردی که با شماره همراه شما تماس می گیرد، تا قبل از اینکه شما به تماس جواب دهید، صدای «بوق...بوق» معمولی را می شنود.این سرویس ، یک سرگرمی و فناوری نوین است که به شما امکان تغییر این صدا را میدهد. از این پس و با استفاده از سرویس آهنگ پیشواز، دیگر مجبور نیستید که تماس گیرندگان تان را با صدای معمولی «بوق...بوق» در انتظار بگذارید. بلکه میتوانید این صدا را برای کسانی که با شما تماس میگیرند، مطابق میلتان به یک قطعه موسیقی یا آهنگ خاص تغییر دهید.

آوای انتظار

سرویس محتوایی ساده

این دسته از سرویسها، شامل محتوای مشخصی است که کاربر پس از ورود به منوی مربوط این محتوا را گوش داده و با سیستم تعاملی برقرار نمی نماید. این محتوا را می توان به چند دسته تقسیم بندی نمود:
محتوای آموزشی: مانند آموزشهای عمومی بخش سلامت، آموزش زبان و ...
اخبار و اطلاع رسانی: مانند انواع سرویس های خبری که نیاز به به روز رسانی دارند.
محتوای سرگرمی، فرهنگی و مذهبی: مانند فال حافظ، انواع موسیقی و ...

محتوایی ساده

Top