تماس با ما: 42854000 - 021

نحوه همکاری در حوزه خدمات آموزش الکترونیکی

 

عقد قرارداد
1- برای اشخاص حقیقی
تمامی کسانی که حرفه‌ای دارند و تمایل دارند آن را به دیگران نیز آموزش دهند می‌توانند این کار را از طریق وداس انجام دهند. برای اینکار کافی است دوره‌ آموزشی خود را ساخته و آن را از طریق وب ‌سایت وداس برای ما ارسال کنند. تیم وداس پس از بررسی دوره اقدامات لازم را جهت بارگذاری آن روی سایت انجام خواهد داد. شایان ذکر است به منظور انجام همکاری قراردادی نیز بین طرفین امضا خواهد شد.
2- برای شرکت‌ها
در ابتدا شرکت تامین کننده محتوا می بایست برنامه تجاری سرویس های مد نظر خود را در قالب یک طرح جامع شامل:
1- معرفی شرکت، حوزه های فعالیت و تجارب کاری
2- معرفی سرویس های پیشنهادی به همراه اساتید آن ها
3- برآورد زمان تهیه محتوا
4- مشخص نمودن هزینه های لازم برای تامین محتوا برای پروژه آموزش
5- معرفی منابع و زیرساخت لازم جهت راه اندازی سرویس ها
6- تعداد کاربران تخمینی سرویس ها
7- درآمد تخمینی سرویس ها در جداول زمان بندی شده
را به شرکت مبین وان ارسال نماید. سپس در صورت تایید طرح تجاری توسط تیم وداس تفاهم نامه یا قرارداد همکاری مشترک در دو نسخه برای تامین کننده محتوا ارسال میگردد. در مرحله بعد، مستندات و پیوست های لازم مندرج در قرارداد همکاری وداس به همراه دو نسخه امضا و ممهور شده به شرکت مبین وان بازگردانده میشود و نسخه طرف مقابل پس از امضا و ممهور شدن برای تامین کننده ارسال میگردد.

ارایه دوره‌های آموزشی
شرکت تامین کننده محتوا می بایست دوره‌های پیشنهادی خود را به صورت جداگانه در قالب پروپوزال جهت تایید به شرکت مبین وان ارسال نماید.
پس از تایید سرفصل دوره ضبط محتوا طبق ضوابط اعلامی مبین وان صورت می‌گیرد. اگر شرکت تامین کننده محتوا قصد شراکت در هزینه های تامین محتوا سرویس را داشته باشد، شرکت مبین وان اقدامات لازم را انجام داده و در ضمن سهم درآمدی تامین کننده نیز تغییر می‌کند. پس از بررسی محتوا، و اطمینان از صحت و کیفیت آن و اعلام شرکت مبین وان، دوره آموزشی در سایت جهت تجاری‌سازی بارگذاری می‌گردد.
در صورت تمایل به همکاری درخواست خود را به marketing@mobinone.org ارسال نمایید.

Top